La Vie
MOJE JMÉNO JE Adriana a tento blog mam založený už dlouho. Problem byl, že jsem na něm nic neměla a teď když si všichni moji přátelé najednou zakladají také blogy tak jsem se rozhodla, že když už ho mam, tak ho začnu využívat. :))

Je mi 18 a jsem z Brna. Brna - úžasného města. Miluji módu, cestování, hudbu, historii, knihy a taky umění, zvláště pak focení nebo kreslení. Mojí slabostí jsou kavárny (jsem kavárenský povaleč), kde travim spoustu času. Mam jich hodně oblíbených a kdybych měla vybrat tu nejoblibenější tak bych křivdila těm ostatním, které jsou taky dost vyjimečné.

Samozřejmě, že jsem propadla zavislosti na MySpace a facebook. To byl taky jeden z důvodu, proč jsem na blog nepsala, protože už toho bylo moc. Ale přála bych si toho v roce 2010 mnoho změnit a třeba mi blog pomůže k uskutečnění mích přání. Především bych chtěla rozjet projekt All-top looks. Jsou to připravované stránky o módě ve městech, hlavně v Brně, Ostravě, Hradci Králové a možná i Prahy. Bude to jeden z takových těch blogů kde jsou fotky stylově oblečených lidí. Těchto blogu je sice dost ale stylu není nikdy dost. Dlouho jsme tento projekt odkládali ale rok 2010 bude rokem splněných přání a navíc už mam nový objektiv a stativ, takže myslim, že by to mohlo klapnout.

To bude asi tak na závěr vše.

Brzy (haha, snad) se ozvu.

Adi

4 komentáře:

  1. Znám tě "od vidění" z komentářů od Lindy na facebooku a jsem zvědavá na další články :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Brňačko ;) Vítej ! Těším se na veškeré tvé plány ...

    OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.