PONDĚLÍ JE MŮJ nejoblíbenější den v týdnu. Aspoň v poslední době tomu tak je. Člověk má najednou celý týden před sebou a vše co nestihl v předchozích par dnech, může stihnout ted. Bývám čilá a veselá a mám chuť dělat věci, co jsem dlouho nedělala. Jezdím ze školy jinýma cestama než jakýma jezdivam normálně, chodím na místa, která mám ráda nebo dělám oblíbené věci.

Dnešek se vydařil. Ve škole byla zábava, a učitelé po nás toho moc nechtěli. Nezapomněla jsem svačinu. Všechny autobusy, trolejbusy, šaliny mi přijeli hned jak jsem přišla na zastávku. Palačinky. Horká čokoláda. Jela jsem kolem oblíbených domů a přes můj oblíbený most (který je mimochodem zasněžený mnohem hezčí než normálně). Znáte kvetoucí čaj? Dnes jsem si ho podruhé udělala a byla jsem stejně okouzlená, jako minule. Zkrátka přišlo mi, že se všichni usmívají, tak jsem se na ně usmívala taky. Né, nejsem zamilovaná. Jen mám ráda pondělky.

Navíc mi dnes konečně vykvetla moje Orchidej a kocour je výjimečně extra mazlivý.

Tak ať se vám tento týden daří víc, než ten minulý.

Orchidej


můj oblíbený kvetoucí čaj
Schovka9 komentářů:

 1. fotky jsou uchvátné!
  hlavně kocour,či kočka:)
  no já pondělí nesnáším,asi je to tím rozvrhem:/,ale obdivuju Tě,že máš pondělky ráda
  xoxo

  OdpovědětVymazat
 2. Ááá zase ten čaj! Pondělky není nic pro mě! Já můžu stíhat tak všechno od pátku přes víkend. Ale asi mám nejraději čtvrtky, protože to už mi vlastně začínal víkend poslední půlrok :)

  OdpovědětVymazat
 3. To já pondělí nesnáším, právě proto, že mám celý týden před sebou :-D To znamená 5x do školy, z toho 2x nebo 3x vstávat na 7... to pak rozhodně čilá nebývám :-D

  OdpovědětVymazat
 4. ... já vždy chtěla černého kocoura/kočku ... a ten tvůj/tvá je úchvatná! Jak se jmenuje? - nebo to "Schovka" je jméno ?? :D

  OdpovědětVymazat
 5. číču mám taky:)
  pondělky nenávidím:D už jen kvůli tomu že máme dvouhodinovku těláku(ne nejsem líná, jenom nenávidím naší tělocvikářku) a taky dvouhodinovku matiky:D

  OdpovědětVymazat
 6. krásný fotky! kor ta koucouří...já nejsem schopná přijít na to jak se takováhle skládaná fotka vyrobí ale děsně se mi to líbí! a pondělky moc ráda nemám..ale furt lepší než čtvrtek :)

  OdpovědětVymazat
 7. ta první je skvělá!!! a ty barvy! :) ůůů <3 u těch dvou dalších trochu zápasím s kompozicí ... ale je pravda, že čičiny moc nepostojí :D teda alespoň ta moje ne ... ta se vyloženě nerada fotí :D Jsou to moc milé a příjemné fotky. :)
  ps.: Alex je muj bývalý :D:D, hezké jméno

  OdpovědětVymazat
 8. Adi neuvěřitelně krásný fotky. To je super, že se najde na světě někdo, kdo miluje pondělí :-)

  OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.