pátek

NEDOKÁŽETE SI PŘEDSTAVIT jak je frustrující žít v jednom pokoji s mladší sestrou. Ještě než si někdo z vás možná řekne: Vždy jsem si přála malou sestřičku, vězte že je otravné ji mít. Skutečně. Už deset let musím od rána do večera poslouchat pořad Disney Channel (dříve Jetix), musím poslouchat když si nahlas hraje s panenkami a musím snášet návštěvy jejich kamarádek. Taky je všude neustále nepořádek, všude poházené hračky nebo oblečení a když už nehraje televize tak hraje rádio a v něm Hannah Montana. Rozhodla jsem se předělat pokoj. Úplně ho přestavět ať mam klid. Dnešním dnem počínaje začíná revoluce. Veškeré opravy a úpravy vidím tak na týden. Ujala jsem se hlavní činnosti, a to je: stanovit body, kterými je nutné začít a na které se nesmí zapomenou. Po krátkém uvažování a náčrtkování jsem určila tyto body:
1. Sešrkábat hrubou omítku, kterou tu zanechali obyvatelé bytu před námi
2. Vybrat barvu - uskutečnit tento byt bylo těžší než se zdálo
3. Koupit igelity a schovat všechno
4. Ztrhnout polystyrenové čtverce na stropě
5. Zavést drát ze kterého povedou dva lustry
6. Koupit bílou žaluzií, která povede přes půl pokoje a tím ho rozdělí na dvě půlky
7. Koupit čistící prostředky
8. Zbavit se dvou zbytečných skříní, koupit novou skříň na oblečení
9. Zbavit se všech zbytečných krámů v šuplících a pod postelí
10. Koupit obraz nad stůl, rámečky na fotografie, cibulky tulipánů, stolní lampičku, koberec a látku na potah na polštáře

Přejte mi hodně štěstí:))

Na jednotné barvě jsme se nedomluvili. Já i sestra máme jiný odstín.

pondělí
JSME V PŮLCE projektu. Padám únavou. Celý víkend jsem se nedostala ke svému počítači, až ted. Zdi už jsou hotové, ted už jen dodělat nějaké detaily. Koupit nábytek, lustry a doplnky a zbavit se klece a skříní a taky přidělat žaluzii doprostřed pokoje. Celý dnešní den jsme strávili umýváním nábytku a podlahy. Byla to fakt makačka, ale stálo to za to. Těším se až bude vše hotové. Přikládám fotku jak to tu vypadalo v patek a jak to vypada ted, v půlce celé práce.
3 komentáře:

 1. No hele zatím to vypadá dobře;)

  OdpovědětVymazat
 2. ja mam izbu s mladsim bratom takze ta uuuplne chapem,aaj ked ja nie som taka revolucna lebo o rok uz s tade konecne vypadnem,takze naco zmena?:)
  ale u teba to vyzea nadejne

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná změna. :) Sama se už pár týdnů o něco takového snažím, a musím říct, že vymalovat nějaký obličej na zeď není vůbec tak lehké, jak se na první pohled může zdát. :)

  OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.