PŘÁTELÉ, SLOHOVKA ZA mnou. Čtvrt maturity uspěšně zvládnuto. Vybrala jsem si vypravování, protože mam velkou fantazii a je to jediný na co vždycky dokážu něco napsat. Jsem takový literární vrah. V každém svém díle pokaždé někoho zabiji. Téma bylo dost jednoduché: ,,Strach není nic jiného než strach ze života."
O víkendu jsem byla fotit taneční skupinu Dynamic. Myslím že fotky se docela i povedly. Pár jich přikládám a přikládám taky jeden z prvních kreslených obrázků. Jako nakonec přidávám obraz, který mi nakreslila Beruš. Přesně takový už dlouho chci nad postel. Možná po pár čisel větší, ale tenhle má své kouzlo. Je kouzelný...
Mám spoustu nápadů na focení a jak budu mít po maturitě i po přijímačkách tak se do toho hodlám pustit. Taky hodlám začít aktivně sportovat a navštěvovat nějaký kurz; třeba šití nebo kreslení, protože si myslím, že by mě to dost bavilo.

Mám ráda když prší. Mám ráda svůj deštník. Dnes v šalině jsem se koukala na lidi a byla jsem jediná, kdo měl normální deštník. Dost populárni teď jsou skládací deštníky. Nelíbí se mi jejich tvar když se otevřou, mají divné a nepraktické držátko, otáčí se když hodně fouká a rychle se zničí. Zkrátka na nic. Z toho všeho jsem usoudila, že skládací deštníky jsou ošklivé a nekvalitní věci, které používají líní a zřejmě bohatí lidé. Ovšem nechci se vás dotknout - i já ho mám, ale nerada.

Tady sou fotky a přeju hezký večer.


Kočičky jsem nenašla, asi jsem špatně hledala. Aby váza nebyla prázdná, natrhala jsem aspoň broskev.
Obraz od Beruš

Poslední vzpomínka na Paříž.

Kocourova, (na)pořád


Lolita

Dynamic
Beruš sólo aneb Není malých rokenrolí


6 komentářů:

 1. skvělej blog. Byl jsem tu minutu a hned jsem ho musel sledovat! Jinak, pěkný fotky x).

  OdpovědětVymazat
 2. čus, já taky fotím. děkuji za komentář na blogu. :) slohovka dopadne dobře uvidíš, já v to taky doufám :)

  OdpovědětVymazat
 3. krásný zebra obraz:) zavidím:) a přeju aby slohovka dopadla co nejlépe:)
  P.S. děkuji za komentář na mém blogu

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji Ti,že si zvládla maturitu!
  Strašně se mi líbí ta fotka "Poslední vzpomínka na Paříž".♥
  Děkuji za krásný komentář.

  OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.