Zdenička, krátké vlasy a Vánoční trhy

Mé spolužačky mi už doporučily užasnou doktorku, úžasného zubaře a nedávno mě ohromily se svým úžasným kadeřníkem. Protože jsem už dlouho nebyla příliš spokojená se svoji kadeřnicí, rozhodla jsem se pro změnu a objednala se k Vráťovi. Přála jsem si ostříhat znova ofinu jako pokaždé a malinko zastřihnout konečky. Kadeřníkovi jsem řekla, že vím, jak děsné jsou mé konečky, ale že je mi jich lito a ať je moc nestříhá. Ledabyle chytl asi tři centimetry a optal se, zda-li by vyhovovalo tolik. S radostí jsem přikývla a zcela se poddala jeho rukám. Jak to dopadlo? Ofinu mi vyfoukal opačným směrem a vrcholem bylo, když mi nůžkami nevzal slibované tři centimetry ale minimálně 10-15 cm. Na mokrých vlasech to nebylo tolik poznat, až teprv když je vyfoukal. Na nějaký dýško jsem se mu vykašlala a odcházela jsem naprosto otrávená a naštvaná. Lituji že jsem se nevyfotila před a po stříhání, protože takhle to moc nejde poznat, ale na živo to rozdíl je.

Minulý týden jsem se zúčastnila hned dvou akcí. Začnu tou druhou, méně zajímavější. Po druhé se v Brně konal Factory Fashion Market. Chystala jsem se tam s tím, že si koupím čelenku od Jane Bond, ale opět jsem se nemohla rozhodnout kterou. Jsem ráda, že jsem se konečně seznámila s Jane a dobře si s ní popovídala. S prázdnou jsem ale neodcházela. Stejně jak čelenku, už dlouho chci přívěšek od Minimon. Vybrala jsem si červenou Zdeničku. Máte ji na fotkách.

Akce číslo jedna má název LADY GAGA. Jak jsem si všimla, na jejím koncertě v Praze bylo více blogerek a spoustu jich už tento koncert popsalo. Pokud vás to zajímá, nejúžasněji ho popsala Natali a i kdybych se moc snažila, její recenzi nepředčím. K lístkům jsem přišla dá se říci náhodou/nenáhodnou. Když se v létě poprvé v rádiích začalo mluvit o koncertě Lady Gaga v Praze, bylo už téměř vyprodáno. I přesto si moje sestra vymrčela lístky a jako doprovod jsem s ní musela já. Mám ráda písničky od Lady Gaga, ale sama od sebe bych asi na koncert nešla. Jsem tedy tentokrát ráda, že jsem šla jako doprovod a mohla si užít úžasnou šou, jakou Gaga udělala. Fotky bohužel nemám, jelikož v celém areálu se nesmělo fotit.

Teď už jen krátce se zmíním o tomto víkendu, přesněji o včerejším večeru. Šla jsem se podívat na Vánoční trhy. Musím říct, že oproti minulému roku se trhy o hodně zlepšily. Dala jsem si medovinu, trdelník a byla jsem spokojená. Za ozdoby a stromeček letos Brnu dávám tři bludišťáky.

Hezký zbytek zasněženého víkendu
S trochou představivosti vypadají jako Václav Moravec a Kate Nash.

18 komentářů:

 1. Nesnáším blbý kadeřníky, u kterých "zkrátit konečky" znamená "useknout půl metru" :( Ať to brzo doroste!

  OdpovědětVymazat
 2. přesně kvůli tomuhle se radši stříhám doma sama. když to zkazím, můžu být naštvaná jenom na sebe.. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já nemám ráda chození k neznámým (a vlastně všem) kadeřníkům, vždcky na ně mám smůlu. :/

  OdpovědětVymazat
 4. a proc si toho kadernika nechala? videt,ze mi nekdo striha misto 3 cm 10 cm tak ho okamzite zastavim! stejne tak s ofinou, proste reknu, hele sorry,ale ja si ji foukam na druhou stranu... tohle proste nechapu, pak si vsichni stezujou, ze jsou hodne ostrihani :/

  a gilles caje miluju! )) a ta vysivka je supr

  OdpovědětVymazat
 5. Tak na těch mokrých vlasech to tolik nevynikne kolik bere, mě to připadalo v pohodě, ale jak je vyfoukal tak se ještě zkrátily a to už poznat bylo.

  OdpovědětVymazat
 6. ty máš vždycky tak krásné fotky! :) a Zdenička je sympatická...mmm

  OdpovědětVymazat
 7. krásné fotky, a ta kočííí, ježiš!

  OdpovědětVymazat
 8. nechci být útočná, ale na fotkách mi přijde, že vlasy máš skoro stejně dlouhé, jako na předchozích příspěvcích které jsou podle data max. tak 2 měsíce staré.
  Klára

  OdpovědětVymazat
 9. jéé proč u nás taky nejsou Vánoční trhy? nebo někde blízko.. hodně hodně blízko. moc krásné:)
  a vlasy dorostou;) Natie.

  OdpovědětVymazat
 10. S tými kaderníkmi sa mi to tiež často stávalo, tak sa teraz strihám sama... Aspoň sa hnevám len sama na seba... a ten prívesok je super..

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné fotky, jinak s tím kadeřníkem je to pech, kdyby mi vzaůa moje kadeřnice vlasy víc jak bych chtěla vypadala bych zase jako bych měla na hlavě kastrol:D Ale za polední dobu jsme u ní tak dlouho nebyla že bude koukat jak sem se vlasově rozrostla, a po přečtení jsem taky přešťastná že mám skvělou kadeřnici, že mám roky kdy jsem měla celé čelo zapatlané a místo blond měla kanárkovou za sebou:-D

  OdpovědětVymazat
 12. ejjj to co máš na krku je krásný!
  a moc líbí poslední fotka!

  http://jollburrfashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 13. ta mači je takáááá krásna!- inak velmi pekne fotky :)

  OdpovědětVymazat
 14. suprový fotky, jedny z nejlepších na českých blozích;)

  OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.