BAVÍ VÁS ČÍST básničky? Rádi improvizujete a z fleku vymýšlíte letmé veršíky? A nebo ty veršíky jen tak poslouchat? Pak si myslím, že soutěž Slam poetry je přesně pro vás. Letos jsem se již po druhé zúčastnila (jen jako divák) jak regionálního kola, tak i finále této soutěže. Jen stručně - soutěžící mají 3 minuty na improvizované vystoupení. Bohužel čímdáltím víc soutěžících má své verše již předem připravené, což trošku postrádá pointu celé soutěže. Na tento úpadek reagoval i nejlepší český slamer Jakub Foll ve svém patnácti minutovém vystoupení, které nás všechny tak trochu zaskočilo. Kromě Jakuba Folla doporučuji všechny videa na youtube (např. Míra Kinč či Dan Binko).

Poslední věc, se kterou bych se ráda ještě podělila je video od jednoho ze soutěžících Sládi. Věřím, že během jeho vystoupení jsem totiž byla nejčervenější člověk na celé Flédě.
kapela Jelení Loje
- Děkuji -
Ph. by R. Fuksa & Jiří Hloušek

9 komentářů:

 1. v J.Lojich je ma kamaradka Johanka!

  OdpovědětVymazat
 2. O akci jsem dříve ani neslyšela, takže neznám, ale po shlédnutí vystoupení J. Folla se trochu divím, že zrovna on je dvojnásobný vítěz... Občas jsem se tedy zasmála, ale myslím, že by to šlo i bez těch "tvrdších" výrazů... A viděla jsem i další video, kde šlo opravdu poznat, že to bylo připravené... Ale jinak na první fotce ti to sluší a tak trochu dokresluji tvou poslední větu - zrovna na tebe svítí rudé světlo, takže to opravdu vypadá, žes byla nejvíce červená :)

  OdpovědětVymazat
 3. jee to je zlaté. ne že bych se teda sláďovi divila :) škoda, že jsem nakonec nebyla.

  OdpovědětVymazat
 4. tak to muselo být skvělý , škoda že to mají někteří připravené vsadím se že kdyby fakt improvizovali bylo by to lepší , protože improvizace bývá největší sranda :)

  OdpovědětVymazat
 5. Muselo to být strašně zajímavé. Myslím že by mě to dost bavilo!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, na na finále slam poetry jsem byla taky a když jsem tě zahlédla v první řadě, tak jsem si říkala, čím je mi ta holka povědomá, až jsem si vzpomněla, že čas od času navštěvuji tvůj blog a Sláďová milostná poezie mě pak pobavila ještě o to víc :))


  btw, přítele (digikluk aka J. Hloušek) potěšilo, že tady vidí svoje fotky, oba už delší dobu pro radost fotíme a víme, jaký je to fajn pocit, když se fotky líbí lidem (myslím, že ten pocit určitě taky znáš, vzhledem k tomu, že fotíš velice dobře;))

  Ať se daří,
  Lota

  OdpovědětVymazat
 7. Nebyla jsi náhodou v pátek V Brně v nějaké kavárně poblíž fildy? Protože jestli jsi to nebyla ty, koho jsem viděla, tak ti ta slečna byla neuvěřitelně podobná!

  OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.