PROTOŽE JSME HOLKY zvědavé, šly jsme se včera podívat do  Tea•One bubble-tea-bar na základně skvělé recenze z blogu výpečky. Bohužel musím konstatovat, že naše recenze nebude ani z poloviny tak pozitivní, jako na vypečkách. Už při vstupu do pasáže nás praštila do obličeje vůně přesmažených hranolek a čínských nudlí a pohledy zvláštních individuí, o kterých se tu snad ani nebudu zmiňovat. Po dlouhém vybírání jsme konečně došly k pokladně a objednaly si. Domluva mezi námi a prodavačkou o tom, co že to vlastně chceme, trochu vázla, ale nakonec všechno klaplo. Všechny jsme si daly mangové praskací kuličky, protože...no víte, prostě to byly mangové praskací kuličky! Pak šup šup, impozantní příprava, moderní stroje, chemie děsivých barev a nápoj byl na světě. Polovině z nás se ohnulo brčko, když jsme se snažili dostat dovnitř přes neproniknutelnou folii a druhé polovině to vycáklo po stole, když se jim dostat dovnitř konečně povedlo. Bože. Už to nechci nikdy pít a už nikdy nechci ani z dálky vidět praskací kuličky. Ani mangové, ani jahodové, ani kokosové, ani žádné jiné. Dvě jsme to v půlce vzdaly a vyhodily. Pokud i přes to všechno chcete jít a ochutnat to, zvolte menší zlo jako je např. kokos nebo taro. Přeju hodně štěstí. A žádné kuličky.

17 komentářů:

 1. tam se chystám už strašně dlouho, ale teď nevím, jestli to mám vyzkoušet :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hmmm... to vypadá strašně dobře.

  OdpovědětVymazat
 3. hehe, nojo, bubble tea :D měla jsem v berlíně, zezačátku mi to hrozně chutnalo a pak už né :D takže nevím,jaký mám na to názor, zajdu si u nás a uvidím :))

  OdpovědětVymazat
 4. no mě už to odpuzuje vzhledem, takže bych dál radši ani neexperimentovala :-D už jsem takhle dost pohořela s kuličkovou zmrzlinou...

  mujfialovysvet.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. ou to vypadá zajímavě , řekla bych že je to asi něco jako molekulární kuchyně , rozhodně super , ale tak na doma na zkoušku :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ale na fotkách to vyzerá viac než dobre...a asi len tam :D možno z experimentalneho hecu ci pre to zajdem. No možno na tom hlavase mohli nechať pizzu jak tuto "novinku".

  OdpovědětVymazat
 7. Zkuste to jinde než v Brně, například v Praze tam dělají o mnoho lepší.;)

  OdpovědětVymazat
 8. maj v sapě....ale děkuju, nechci...kámoška si to koupila a záchod to vypil

  pragueneedsmorestyle

  OdpovědětVymazat
 9. to musí být zajímavý obchod :))

  OdpovědětVymazat
 10. vyzerá to super :)

  www.karissaworld.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 11. Haha, tos krásně vystihla, Adi! :) a anonyme, nic proti, ale v Praze je to úplně stejně identický hnus...

  OdpovědětVymazat
 12. Jo tam jsem to šla okouknout zrovna včera- taky díky recenzi na výpečkách, ale odradila mně zaprvé poloha, a potom prodavačky, když jsem se ptala co by nám doporučily tak jsem se vlastně nic nedozvěděla. A ty kuličky vypadají hrozně rozkošně na fotkách, ale při představě kolik chemie to obsahuje aby se to dalo uvést do takového stavu a do takové barvy se mně zvedá žluč. Ale ještě jsem to neochutnala, tak třeba se ještě uvidí... :)

  OdpovědětVymazat
 13. Fotky jsou super, ale myslím si, že bych tam nešla. :)

  OdpovědětVymazat
 14. souhlas! vyzkoušela jsem dva bubble tea v Tokiu a nechápala jsem, o čem všichni tak hrozně pějí ódy... tak jsem ráda, že v tom nejsem sama :o)

  OdpovědětVymazat
 15. přijde mi dost děsivý, že z těch fotek to vlastně není vůbec tak děsivý jako ve skutečnosti!:D

  jinak nika to tam vystihla:D

  OdpovědětVymazat
 16. pripomina mi to nejake vide z Bangkoku, ked sa v noci skrachovanci potuluju mestom:-D

  http://saschanitra.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 17. Ja to mám rada :D Ale len kombinácie milk shake + tapioca; mliečny čaj + kávové...
  Čisto zelené alebo čierne čaje mi s "guličkami" nechutia.. ;D

  OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.