Ráda sedím na přehlídkách v první řadě. Důvodem není to, že by mě tolik zajímaly konkrétní modely nebo aby mě bylo vidět mezi ostatními přísedícími, ale sleduji chůzi modelek a jejich výraz. Profesní deformace, možná. Nezajímá mě, jaké budou na přehlídce celebrity a známé osobnosti, ale které modelky ze kterých agentur budou chodit. Více mě zajímá, kdo bude líčit a ve volných chvílích mě baví koukat vizážistům pod ruce. Spíše než přehlídka samotná mě baví trávit čas za oponou v backstage a být součástí teamu. Baví mě sledovat ruch a spěch, když se modelové a modelky převlíkají do dalšího outfitu. Nervozita návrhářů a celé produkce, aby vše proběhlo tak, jak má. Nejraději mám, když si na konci přehlídky všichni oddechnou a zatleskají. Miluji tu atmosféru.
Jsem moc ráda, že dostávají šanci i mladí návrháři, přesto mě občas osloví více modely od zaběhnutých starších a zkušenějších návrhářů. Na rovinu říkám, že módě nerozumím tak, jako většina českých modních redaktorů, ale mnohem větší váhu pro mě má originální model, který je určený na normální nošení, než abstraktní umění.
Byla bych pro, aby v česku existoval místo tří fashion weeku jen jeden a pořádný. Ale každý z nich má něco do sebe, mám je všechny ráda a na každém si najdu to svý. 

Nejvíce se mi líbily přehlídky:
Ivana Mentlová

Taťana Kovaříková

 Beata Rajská

Jindra Jansová

 Lukáš Macháček

a La Perla

Všechny moje fotky a fotky, co jsme fotili s mým Robinem najdete v článku backstage nebo na tumbrl


1 komentář:

  1. taťána je nádherná..měla jsem to štěstí ji vidět naživo rok potom, co vyhrála miss a byla skoro nenamalovaná, přirozená, skvělá:)

    OdpovědětVymazat

followers:
Instagram:
9 tis.